Susisiekite: +370 682 62547 | info@redaruzel.com

MEDIA | Turiningus 2015 metus užbaigiam su gyvenimo būdo istorija Vestuvės.lt žurnale


Metų sandūrą paženklino publikacija žurnale. Tolstantys 2015-tieji dovanojo man daug gražių pažinčių, įdomių kadrų, netikėtų sprendimų, už kuriuos dėkinga esu Jums, tiems, kurie leido būti tylia Jūsų ypatingų akimirkų metraštininke, kurie tikėjo ir pasitikėjo, kad drauge pasieksime puikiausią rezultatą. Esu iki širdies gelmių dėkinga visiems, kas tikėjote, pasitikėjote, dėkojote.

 

Esu apdovanota, gausiomis, nuoširdžiomis Jūsų padėkomis, kurias saugau kaip aukščiausią mano triūso įvertinimą. Pernai tokių laiškų buvo itin daug, taigi neslėpsiu, kad jie mane be galo džiugina ir verčia tobulėjant eiti pirmyn. Prisipažinsiu, kad kartais rezultatas pranokdavo ir mano pačios lūkesčius, bet to pasiekėme tik Jūsų absoliutaus pasitikėjimo dėka, mat įsiklausėte ir leidote man būti šalia, patarti ir spręsti. Su nostalgiją baigiantis metams prisiminiau kiekvieną porą, įdomius jų šventinius sprendimus, smagias akimirkas planuojant Jūsų didžiąją dieną, o metų pabaigą vainikavo ir straipsnis „Šokis virtęs gyvenimu“ jaunavedžiams skirtame „Vestuvės.lt“ žurnale, kuriame papasakojau apie išskirtinį poros sprendimą savo vestuves paversti nesibaigiančiu šokiu dviese.

 

Teksto autorė, dar vienas mano šių metų atradimas. Eva, po daugybės metų netikėtai sutikta bičiulė. Seniai, tačiau vis nesėkmingai, ieškojau žmogaus, kuris galėtų mane suprasti iš pusės žodžio ir mano fotografijas paverstų rišliu, iškalbingu pasakojimu bei patarti viešųjų ryšių klausimais. Tuomet, kai nebetikėjau, kad tokį žmogų rasiu, susitikome su šia tekstų, minčių ir idėjų fėja, kuri stebuklingai supranta mane dar man nė nespėjus dorai išsižioti 😉 Dievo dovana – susikalbėjimas mintimis. Šio susikalbėjimo rezultatas – ši publikacija.

 

Linkiu Jums malonaus skaitymo ir, žinoma, kūrybingų, kupinų išskirtinių akimirkų, Metų.

 

 

vestuves.lt-ziemos nr._1 vestuves.lt-ziemos nr._2 vestuves.lt-ziemos nr._3

 

 Komentuoti:
© 2020 REDA RUZEL Photography | Visos teisės saugomos